Rreth nesh

korporatë

Kush jemi ne?

Sweetoy është i përbashkët i një kombinimi të një ndërmarrje të integruar. Këtu ju mund të bëni dizajnit tuaj realiste dhe ndihmuese asgjë të shitjes të lartë të gjithë nën një çati.

Çfarë bëjmë ne?

E themeluar në vitin 2013, ne të përqëndrohet në industrinë e të rriturve me pasion. Ne e dimë se çfarë shet dhe vetëm furnizimin shpejtë shitjen e lodra seksi cilësi të lartë dhe produkteve të përafërta, shumë ekskluziv për Sweetoy. Ne kemi dizajn të pavarur dhe R & D ekip, i cili do të ndihmojë për të zakonit markë tuaj nga një koncept, si dhe hartimin e jashtme paketë. Ju duhet të jetë i tha shumë herë se paketa me porosi kërkon të paktën 500pcs çdo model, unbeatable, shërbimi ynë porosi MOQ është vetëm 100pcs. Askush nuk mund të bëjë atë më të mirë. Ne kemi një dedikuar, ekip në dorë për të ndihmuar të merrni filluar, thjesht regjistroheni dhe ju mund të jetë tregtare në të njëjtën ditë. Nëse ju jeni në nevojë për udhëzime apo këshilla, ne mund të ofrojmë atë shumë, kjo është e gjitha pjesë e shërbimit.

Ajo që e bën të shërbimit tonë në mënyrë të mirë?

të lehtë tonë për të përdorur veçori të internetit dhe shkarko katalogu PDF do të ju ndihmojë të ballit të gjitha sendet direkt. Nuk duhet të dërgoni kërkesën dhe duke pritur për shumë pyetje në kthim. Thjesht regjistroheni me emrin e kompanisë tuaj dhe email do të kurseni shumë kohë.

Award fitues Shërbimi - Ne jemi krenar të jetë në gjendje të ofrojë shërbim të patëmetë për klientët tanë dhe të shpërblehet për atë shumë! Sign up për një llogari sot për të përjetojnë atë që e bën klientët tanë. kohët tona të ofrimit të janë thjesht Stock unbeatable items-- mund të anijeve në pikat 1-3 ditë Custom - A mund anije nga më të shpejtë në 7-10 ditë. Termat e Tregtisë janë të varet nga ju, EXW, FOB, CIF, DDU ... Të gjitha në dispozicion. Downloads për faqen tuaj - Got një faqe interneti? faqe shkarkime ynë përmban ushqen të dhënave dhe imazhe për të ndihmuar në ruajtjen e faqen tuaj.

fabrikë

01-Factory
03-Workshop
11
05-Lab
08
12-Magazina