Magic Wand 20 Функции Вибратор

Краток опис:

Производ Категорија: AV вибратор на гаранција: 1г Материјал: ABS + силиконски Место на производство ongguan Функција: масер Боја: црна / виолетова / розова Тип Вибрации: 20 вибрации бучава вибрации на владата: 15 dB Производ големина: 21 см х 4,3 см нето тежина :: 167g Бруто Тежина со пакување: 200g кориснички сервис: може да се прилагоди на различни бои / OEM напојување: користи наизменична полнење литиум батерија 300mAh време на полнење: 1,5 часа време на испорака: 3-7 дена


 • ФОБ Цена: преносливи
 • Мин.нарачката Кол: 1 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  Тагови производ

  Производ Категорија : AV вибратор   Гарантен рок : 1г

  Материјал : ABS + силиконски

  Место на производство : D: Dongguan

  Функција : масер

  Боја : црна / виолетова / розова

  Тип Вибрации : Начин на 20 вибрации

  Бучава вибрации : 15 dB

  Производ големина : 21 см х 4,3 см

  нето тежина :: 167g

  Бруто Тежина со пакување: 200g

  Кориснички услуги : Може да се прилагоди на различни бои / OEM

  напојување: користи наизменична полнење 300mAh  литиум  батерија

  Полнење време: 1,5 часа   

  Време на испорака : 3-7 дена


 • Претходна:
 • Следно:

 • Поврзани производи