за нас

корпорација

Кои сме ние?

Sweetoy е заедничко на комбинација на интегрирани претпријатие. Овде можете да направите вашиот дизајн реални и извори ништо врвот на продажбата и сето тоа под еден покрив.

Што ќе правиме?

Основана во 2013 година, ќе се фокусира на возрасни индустрија страсно. Ние знаеме што се продава и само снабдување брза продажба на врвен квалитет на секс играчки и сродни производи, многу ексклузивни за Sweetoy. Имаме независна дизајн и R & D тим, кој ќе ви помогне да сопствени вашиот бренд од концепт, како и надворешниот дизајн пакет. Вие мора да биде кажано многу пати дека сопствени пакет бара најмалку 500pcs секој модел, непобедлива, нашиот сопствен сервис MOQ е само 100pcs. Никој не може да го направи тоа подобро. Имаме посветен тим на рака за да ви помогнат да започнете, едноставно се регистрирате и ќе може да се тргува со ист ден. Ако сте во потребата на насоки или совети, можеме да ви понудиме и тоа, сето тоа е дел од услугата.

Она што ја прави нашата услуга толку добар?

Нашите лесен за користење карактеристики веб-сајт и симнете PDF каталог ќе ви помогне да веѓите сите предмети директно. Не треба да се испрати барање и чека премногу прашања за возврат. Едноставно се регистрирате со името на вашата фирма и е-мејл ќе заштедите многу време.

Наградуван сервис - Ние сме горди да биде во можност да обезбеди беспрекорна услуга за нашите клиенти и да биде награден за тоа! Пријавете се за сметка денес да се доживее она што го прави нашите клиенти. Нашите испорака пати се едноставно непобедлива Акции items-- да брод во 1-3 дена сопствени статии - Може брод најбрз во 7-10 дена. Трговски услови се зависи од вас, EXW, ФОБ, CIF, DDU ... сите достапни. Преземања за вашиот сајт - Доби веб-сајт? Нашата страница преземања содржи гасови податоци и слики за да помогне во одржување на вашиот сајт.

Фабрика

01-Фабрика
03-Работилница
11
05-Lab
08
12-Магацински